Dopřejte si kvalitní kousky oblečení i v období těhotenství

Budoucí maminky v období těhotenství často nosí vytahaná trička a tepláky. I během období těhotenství však můžete vypadat šik a cítit se skvěle. Díky rozmanité nabídce kvalitní těhotenské módy to již nebude problém.

Pohodlí

U těhotenského oblečení je na prvním místě zpravidla pohodlí. To zajišťují nejen kvalitní materiály, ale také střihy, které dopřávají rostoucímu bříšku dostatek prostoru. Skvělou zprávou je, že dnes je v těhotenském provedení vyráběno takřka veškeré oblečení, a to šaty, kraťasy, legíny, bundy, kabáty, společenské šaty i pyžama. Díky tomu se můžete denně cítit opravdu příjemně v kvalitním kousku oblečení.

Regulace pro bříško

Aby mělo rostoucí bříško dostatek prostoru, je těhotenské oblečení opatřeno tzv. regulačními systémy. Jedná se zpravidla o knoflíky, šňůrky, pružný pás či cvočky, které můžete podle potřeby upravovat a tím dávat rostoucímu bříšku dostatek prostoru. Tyto regulační systémy jsou velmi praktické a užitečné. Díky nim totiž můžete daný kousek oblečení nosit po celé těhotenství a mnohdy také po něm, jelikož stačí regulační systém vrátit jen zpět do počáteční polohy či ho nejvíce utáhnout. Nemusíte tak stále utrácet za nové a nové kousky. Stačí vždy upravit regulační systém a oblečení je vám opět pohodlné.

Základní kousky

Samozřejmě je ideální si pořídit alespoň základní těhotenské kousky oblečení, zvláště pokud vaše finanční situace není příliš dobrá. Za těhotenské kousky oblečení, alespoň ty základní, se však vyplatí utrácet. Chybět by vám ve skříni neměly především legíny s pružným pasem, které nabízí dostatek komfortu i při cestování, sportování apod. Podzimní nezbytností je především těhotenská bunda, která může být opatřena speciálními zipy či těhotenský kabát. V teplejších dnech stále oceníte kvalitní těhotenské šaty.