Hubněte pomocí keto diety

Mezi nejčastější novoroční předsevzetí patří snížení tělesné váhy a zdravá výživa. Mnozí lidé jsou pro zhubnutí ochotni učinit cokoliv, ale většinou používají nesprávné diety. Výsledkem většiny „osvědčených receptů“ bývá sice shození nějakých přebytečných kilogramů. Po skončení těchto diet však následuje tzv. jo-jo efekt, kdy člověk brzy nabere ztracená kila zpět a mnohdy ještě více přibere. Zaručenou cestou k úspěchu je proteinová keto dieta, což je dietní program, který nabízí česká firma It´s my life. Její zkušení výživoví poradci vám sestaví jídelníček na míru podle vašich individuálních potřeb.

V čem spočívá úspěšnost keto diety?

Proteinová keto dieta velice účinně pomáhá k redukci tělesné hmotnosti. Je založena na konzumaci zdravých jídel a celý dietní program je rozdělen do šesti fází. Absolvováním tohoto programu výrazně snížíte svou váhu především redukováním tuků při současném zachování svalové hmoty. Proteinová dieta je založena na zdravé stravě bez přílišného omezování. Po dokončení celého cyklu se nemusíte obávat jo-jo efektu, jelikož proteinová keto dieta vás připraví na plynulý přechod na běžnou zdravou a vyváženou stravu.

Co je principem keto diety?

Keto dieta je známa také pod pojmy ketogenní, bílkovinová či bílkovinná dieta. Už samotné pojmenování proteinová keto dieta napovídá, že hlavním principem tohoto programu je zvýšený příjem kvalitních proteinů, čili bílkovin při současném snížení příjmu sacharidů. Tento proces znamená, že v těle nastává metabolický stav zvaný ketóza. Při ketóze tělo čerpá energii hlavně ze své vlastní tukové zásoby, to znamená, že se spalují tuky, ale svalová hmota zůstává nedotčena. K tomuto jevu dochází díky zvýšenému přísunu proteinu, tedy bílkovin ve stravě.

Další nabídka firmy It’s my life!

Můžete si nechat sestavit jídelníček na hubnutí, který vám zkušení výživoví poradci ušijí doslova na míru. Nejprve provedou analýzu vašeho těla metodou InBody a na základě výsledků vám sestaví jídelníček z běžně dostupných potravin.