Jak tisk pomůže vašemu podnikání?

Soustředíte se na výrobu produktů, které si vaši zákazníci kupují a vy tak díky tomu generujete zisk? Je logické, že se zajímáte o možnosti, které vám pomohou ještě více vyniknout a které rozšíří povědomí o vás jako o značce. Co všechno je možné spojit s tiskem a profesionální tiskárnou? Ať už jsou to obaly, pohlednice nebo vizitky, vy a vaši zákazníci to jistě ocení.

Začalo to krabičkami

Jako drobný živnostník, který vyrábí své produkty ručně, se musím víc a víc ohánět“ začíná své vyprávění paní Jana. „Pod rukama mi logicky nevznikne denně stovka produktů, ale jen pár. Tím, že si zakládám na ruční výrobě, chtěla jsem mít vyšperkované i další, pro někoho drobnosti. Základem byla krásná krabička, do které by se vše balilo. Podle kamarádky z marketingu jsem měla přemýšlet hlavně nad reklamou a krabička má dost prostoru nejen na oblíbené vyrobeno ručně, ale taky na reklamu. Výroba krabiček tak dostala svůj jasný rozměr a vzhled“ usmívá se Jana.

Do zásilky pohlednici

Tím, že bydlím na odlehlém místě, které mě při tvoření často inspiruje, chtěla jsem ho zakomponovat do svých zásilek. Často sdílím na sociálních sítích fotky pohledů, které vidím, když tvořím. A protože mě baví fotit, využila jsem toho a vymyslela tisk pohlednic. Každý zákazník dostane v zásilce pohlednici s autorskou fotkou a poděkováním za nákup. Přijde mi to osobní a jiné, než e-mail, který posílá každý druhý člověk“ míní Jana, proč se rozhodla pro pohlednice. „Poslední tečkou v tisku byl tisk vizitek. Ty potřebuji, když prodávám někde na jarmarcích nebo trzích. Lidé si mě často na sociálních sítích hledají právě díky tomu, že si vezmou vizitku. A třeba pak ode mě nakoupí. A to je přesně to, co chci“ uzavírá paní Jana.