Jak zvýšit plodnost u mužů?

Většina lidí považuje za své hlavní poslání zplodit potomky a správně je vychovat. Je to cíl, který má většina živých tvorů na této planetě, ale ne každý se svých potomků dočká. Když je muž mladý, obvykle se o svou potenci nezajímá, protože je zdravý ve všech směrech. S přibývajícím věkem však v těle probíhají různé změny, začne klesat hladina testosteronu, libido, zhoršuje se stav prostaty, často se objevuje obezita a mnoho dalšího.

Dříve bylo běžné, že muži zakládali rodiny ještě mladí, ale současná doba je taková, že muži zakládají rodinu stále později. Obvykle je to tím, že se chtějí v první řadě finančně zabezpečit a následně řešit zakládání rodiny. Zakládat rodinu později znamená se vystavovat riziku, že budete neplodní nebo vaše plodnost nebude stejně dobrá, jako dříve. Někteří lidé se tak snaží o potomky velmi dlouho. Potence není dána jen geneticky, má na ní vliv celá řada faktorů, které si představíme.

Jak podpořit plodnost?

Jak asi tušíte, hlavní vliv má životní styl. Důležité je mít vyvážený jídelníček a také se pravidelně hýbat. Když jste obézní, zhoršuje se prokrvení intimních partií a častěji se objevuje erektilní dysfunkce. Pravidelný pohyb zajistí více testosteronu, lepší fyzickou kondici i lepší fungování těla. Velký vliv má také nedostatečný spánek, pravidelné vystavení stresu, kouření, častá konzumace alkoholu a sedavý životní styl.

Pokud se chcete snažit o potomka, dělejte vše proto, abyste si zajistili plodnost. Kromě výše zmíněných faktorů je třeba dbát také na doplnění důležitých potravinových složek, které jsou důležité pro tvorbu spermií a potenci obecně. Je těžké skládat si jídelníček tak, aby obsahoval potřebné látky a tak je nejlepší volbou doplněk stravy, který je na potenci zaměřený. Ideální volbou je Folandrol.

Jde o doplněk stravy, který ve vhodný užívat v období, kdy se snažíte o potomka. Složení přípravku je takové, aby podpořilo tvorbu spermií. Jde o sáčky, jejichž obsah se rozpustí ve vodě a následně vypije, to zajistí rychlé a správné vstřebání těchto látek. V každé dávce najdete především 1 g inositolu, 30 mg L-karnitinu, 30 mg L-argininu, 30 mg vitaminu E, 0,2 mg kyseliny listové, 0,055 mg selenu. S přípravkem Folandrol podpoříte přirozenou tvorbu spermií, snížíte míru únavy, zvýšíte imunitu a podpoříte přirozenou tvorbu krve.