Kvalitní produkty pro prevenci vašeho zdraví

Stále více lidí se zajímá o své zdraví a snaží se předejít zdravotním neduhům, které přicházejí se zvyšujícím se věkem nebo při špatném životním stylu. Zdravá strava, pohyb, absence kouření a alkoholu jsou základy pro zdraví každého z nás. Ovšem existuje mnoho dalších způsobů, jak si své zdraví vylepšit a dodat tak tělu více energie a elánu. Jedním z nich jsou doplňky stravy, které ve svém složení často uvádí až neuvěřitelné množství minerálů, vitamínů a jiných zdraví prospěšných látek.

Důvěřujte české kvalitě

Doplňky stravy, které pomáhají vylepšovat naše zdraví, je ideální používat takové, u kterých znáte složení a k jejich výrobě byly použity známé zdroje.

Senza Medical je českou firmou, která se zabývá produkcí doplňků stravy čistě na přírodní bázi. U svých produktů dbají na výběr surovin, které k výrobě doplňků stravy používají. Kromě doplňků stravy objevíte na jejich webu Duolife Antibakteriální gel na ruce.

Kvalitní produkty oblíbené u mnoha zákazníků

Existuje jen málo společností, které prozrazují zdroje surovin použitých na výrobu svých produktů. Doplňky stravy, které mají lidem pomáhat mají být plné zdraví prospěšných látek. U přípravku Senza vitamín C 250ml si může být každý jistý, že obsahuje řádnou dávku lipozomálního vitamínu C, který je doplněn o slunečnicový lecitin z důvodu ochrany vitamínu C před trávícím traktem.

Pokud trpíte chronickými bolestmi či bojujete se záněty, je pro vás ideální přípravek Serrapeptáza, což je účinný přírodní enzym, který pomáhá.

Lyfestyles Intra je unikátní přípravek pro podporu imunitního systému. Obsahuje 23 osvědčených a prověřených rostlinných výtažků, které jsou zdrojem mnoha fyziologicky aktivních látek – například antioxidantů z meduňky a aloe. Tento jedinečný přípravek má totožnou recepturu od roku 1992. Je složení není třeba měnit, protože je dokázáno, že Intra pomáhá tělo udržovat v rovnováze a plné energie. Intra získala od mezinárodního Olympijského výboru osvědčení o bezpečnosti používání pro sportovce, jelikož neobsahuje steroidy ani stimulující látky.