Nenechte váš web upadnout v zapomnění

Znají lidé vaše webové stránky? Mnoho lidí si založí web, ale nezajistí mu žádnou návštěvnost, takže jde o mrtvý web, o kterém ví jen oni sami. Obzvláště firmy a podnikatelé by se měli postarat, aby měly jejich weby dostatečnou návštěvnost, nejlépe lze toho dosáhnout správnou volbou online propagace, do které se bude každý měsíc investovat. Existuje více možností propagace, ale zaměřit byste se měli zejména na ty nejdůležitější, tedy na SEO a PPC reklamu.

PPC reklama

PPC reklama je propagace, která vás provází na každém kroku. Vidět ji můžete ve vyhledávání i v obsahu webů. Má různé podoby, od textové reklamy až po obrazovou, video reklamu nebo třeba podobu animace. Často je natolik atraktivní, že je těžké na ni nekliknout. I vy můžete využívat PPC reklamu, tato reklama může být spuštěna již v rámci několika dní a generovat vám cílenou návštěvnost. Platíte zde jen za prokliky a efekt reklamy můžete snadno sledovat přes analytické nástroje. Dostupná je vám například PPC reklama v Olomouci.

SEO

SEO se stará o to, aby byly webové stránky k nalezení přes důležitá klíčová slova. Nejprve se zjistí, jaká klíčová slova jsou pro vás nejdůležitější, poté se na ně bude web optimalizovat. Tento proces spočívá ve 2 krocích. Prvním z nich je úprava obsahu, ten je potřeba upravit tak, aby byl pro vyhledávače plně validní a splňoval určité standardy. Dále je potřeba pracovat na popularitě. To se dělá tak, že se začnou pravidelně vytvářet zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se bude následně řadit na lepších pozicích vyhledávání, dokud nedosáhne pravidelné organické návštěvnosti. Využijte SEO v Olomouci.