Objevte krásy Chorvatska a užijte si skvělou levnou dovolenou

Češi Chorvatsko prostě milují, o tom není pochyb. Svědčí o tom i rekordní návštěvnost českých turistů v Chorvatsku v minulých letech a předpokládá se, že další roky tomu nebude jinak. Chorvatsko je zemí, která dokáže poskytnout vše – vodní sporty, nádhernou přírodu, bohatou kulturu, památky, oblázkové pláže a azurové jaderské moře. Velmi oblíbené jsou Chorvatsko ostrovy.

Chorvatské ostrovy lákají k aktivní i odpočinkové dovolené

Kromě úžasného chorvatského pobřeží má země více než 1200 ostrovů. Některé nejsou větší než skála, ale mnohé stojí za návštěvu. Každý ostrov má svůj vlastní charakter: a tak milovníci přírody často jezdí na Plavnik, Sušac nebo Kornati. A Lošinj je známý pozorováním delfínů. Tip: Pronajměte si vodní skútr, člun nebo katamarán v pobřežním městě a navštivte ostrovy u pobřeží. Zažijte dobrodružství a už netápejte kam na dovolenou k moři.

Cenově dostupná dovolená

Na dovolené se chcete dobře najíst a chorvatská kuchyně vás nezklame. Je to všechno o čerstvých, sezónních surovinách, tradicích a starodávných receptech. Obklopeni Jaderským mořem, podél pobřeží si samozřejmě můžete pochutnat na čerstvě grilovaných rybách a lehkých pokrmech vhodných do teplého počasí. Místní víno k jídlu? Žádný problém. Nebo i pivo, půllitr vás vůbec nevyjde draho. Na zdraví!

Aktivní dovolená v Chorvatsku

Chcete trochu akce? Ani Chorvatsko v tomto ohledu nezklame. Pokud chcete, můžete každý den dovolené dělat něco jiného. Je to skvělé místo pro wind a kite surfing, plachtění a potápění.

Snadná dostupnost ubytování

Pro Čechy existuje několik možností, jak si zajistit ubytování. S cestovní kanceláří máte o vše postaráno, ovšem zbytečně přeplatíte. Web ubytovanivchorvatsku.cz zprostředkovává ubytování ve všech koutech Chorvatska.