Proč je důležité mít bílé zuby?

Když mluvíte s ostatními lidmi, všímáte si někdy jejich zubů? Pravděpodobně si všimnete krásného bílého úsměvu. Lidi se zažloutlými zuby se totiž příliš často neusmívají, protože bojí, že by jejich zuby udělaly špatný dojem a tak se za ně stydí. Mít v pořádku zuby není samozřejmost, většina lidí má se svými zuby problém. Když vezmete v potaz, kolik procent lidí pije pravidelně kávu nebo čaj a kouří, je jasné, že málokdo může mít zcela bílé zuby. Všechny tyto zlozvyky barví naše zuby do odstínů, které se nám nelíbí.

Snad každý ví, že základem správné péče o zuby je pravidelné čištění a navštěvování pravidelných prohlídek u zubaře. To však pro bílý chrup nestačí a tak mnoho lidí podstupuje bělení zubů. Jde o proces, jehož účelem je odstranit žluté skvrny ze zubů, aby byly vaše zuby opět zářivě bílé. Mnoho způsobů bělení má velmi silný efekt, který můžete zaznamenat již v krátké době. Bohužel také mnoho těchto způsobů je nebezpečných pro vaše zuby nebo i zdraví. Mnoho přípravků obsahuje abrazivní směs, která chemicky nebo mechanicky narušuje sklovinu. Zuby jsou tedy bělejší, ale za cenu poškozené skloviny. Naštěstí existují i způsoby, jak si vybělit zuby bez jejich poškození. Jedním z nich je speciální bělící sada, kterou si představíme níže.

Unikátní sada na bělení zubů

Chtěli byste mít bílé zuby? Poté je vhodné navštívit internetový portál vybelime.cz. Můžete si zde koupit sadu na bělení zubů, kterou můžete sami aplikovat. Aplikace je velmi snadná a má rychlý efekt. Sada se skládá ze 2 činitelů, které vám pomohou se zářivým úsměvem. Tím prvním je bělící přípravek, který se aplikuje na zuby a postará se o jejich vybělení, aniž by zuby jakkoliv poničil. Další je LED lampa, která má speciální tvar, aby mohla prosvítit vaše ústa s zlikvidovat v nich všechny bakterie, které by mohly způsobovat zubní kaz. Lampa vyzařuje světlo o vlnové délce 530nm, které bakterie spolehlivě ničí. S každou aplikací budu vaše zuby bělejší. Sada obsahuje 10 injekcí s přípravkem, po aplikování všech dávek budou zuby výrazně bělejší a to až o 5 odstínů.