Svěřte se do rukou zkušené urologické kliniky

Pokud máte problém, který by měl řešit urolog a chcete mít jistotu, že se obracíte na zkušeného lékaře s mnohaletou praxí, vyplatí se obrátit na urologickou kliniku, kde se vám budou věnovat jen ti nejlepší. Skvělou volbou je Klinika Zdravia, o které se můžete dozvědět více informací přímo na jejím webu urologicka-klinika.sk.

Věnovat se vám budou specialisté

Klinika se věnuje jak urologii, tak i všeobecné a estetické dermatologii, kožní alergologii a stomatologii. Urologickým specialistou je zde MUDr. Peter Blaško, který má již 17 letou praxi a neustále se věnuje urologickým operacím i komplikovanějším endoskopickým a perkutánním výkonům. Základem pro každé urologické vyšetření na této klinice je konzultace, po objednání na vyšetření popíšete svůj problém, lékař vás důkladně vyšetří a navrhne adekvátní postup k řešení vašeho problému. Existuje nespočet problémů, kvůli kterým byste se měli na urologickou kliniku obrátit. Mezi časté problémy patří například útvar na varlatech, urologické záněty, problémy při pohlavním styku, chronické bolesti pánevního dna, zakřivení penisu, erektilní dysfunkce a další.

Přímo na webu si můžete prohlédnout i ceník jednotlivých vyšetření a také zákroků. Z urologických zákroků zde provádějí například vasektomii, obřízku, frenulotomii a další. Urologická klinika je moderně vybavená a ctí zde zásadu, že pacient je vždy na prvním místě.

Náš tip: Sháníte kvalitní zdravotnické vybavení a zdravotnické oblečení? Navštivte https://www.infinitemedstyle.com, kde vás vybaví nejen fonendoskopy a stetoskopy, ale také slušivým zdravotnickým oblečením a obuví.

Rázová vlna

Jedním z inovativních způsobů řešení obtíží je léčba rázovou vlnou, Jde o zvukovou vlnu s vysokou energií. V medicíně se používá již přes 40 let a nevyužívá léčiv, ale fyzikálních vlastností zvuku. Rázové vlny podporují novotvorbu cév a tato vlna může účinně pomoci s celou škálou zdravotních potíží.

Při použití rázové vlny se podpoří hojivé a regenerační procesy v tkáních. Každý rok využije léčbu rázovou vlnou nespočet lidí, kterým přinese úlevu od bolesti a samozřejmě i zlepšení jejich zdravotního stavu. Více informací o jejím použití si přečtete přímo na webu kliniky.