Vydejte se na vysněnou dovolenou do Toskánska

Přemýšlíte-li nad tím, že dovolená v Itálii je pro vás tou pravou volbou, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu Toskánska. Klid a soukromí pro váš pobyt nabízí možnost pronájmu rekreačního objektu. Širokou nabídku prázdninových domů naleznete na webu cz.italicarentals.com.

Proč právě Toskánsko?

Je to nádherná oblast ve střední části Itálie. Jeho břehy omývají vody Tyrhénského moře. Je to místo, které je známé nejen uměním a historií, ale také produkcí lahodného vína. To se vyrábí především v oblasti Chianti. Proslulé je město Florencie, které doznalo rozkvětu již v období renesance a které i dnes láká návštěvníky na řadu významných památek. Dalším známým městem je Pisa, kterou proslavila především její šikmá věž. Město se rozkládá na obou březích důležité řeky Arno, nedaleko Ligurského moře. Zapomenout nesmíme ani na Sienu. Kromě toho, že se zde nachází jedna z nejstarších světových univerzit, je to město historie a kultury. Svým návštěvníkům nabízí velké množství zachovalých středověkých staveb a památek.

Podél toskánského pobřeží se rozprostírá několik ostrovů a ostrůvků. Největší z nich je ostrov Elba. I ten je turisty vyhledávaným významným místem.

ItalicaRentals s pronájmem prázdninových domů

ItalicaRentals má k dispozici velké množství rekreačních domů, vilek a apartmánů k pronájmu a to právě v oblasti Toskánksa, ale i na dalších místech Itálie. Pronajmout si můžete některý z objektů u moře nebo v kopcích, s výhledem na pláže a mořskou hladinu. Zvolit si můžete jak jednoduché prázdninové domky, tak i luxusní vily. Vše s vysokým standardem. A proč pro pobyt zvolit pronájem? Budete mít pro svoji zaslouženou dovolenou klid a soukromí. Pronájem je vhodnou volbou jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.