Zdravé a vyvážené pokrmy až k vašemu prahu? Vyzkoušejte krabičkovou dietu

Krabičková dieta vám nabízí praktickou a efektivní možnost, jak se stravovat zdravě a takřka bez práce. Ideální volbou je pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní jídelníček, touží po zhubnutí přebytečných kil či prostě nestíhají vařit.

Vyvážená strava

Aby byl váš jídelníček opravdu vyvážený a podpořili jste proces hubnutí, potřebujete denně dvě hlavní jídla plus tři jídla menší. Komu by se však chtělo každý den vyvářet tolik pokrmů a připravovat je na celý den? Řešením je pro vás právě krabičková dieta.

Jídlo až domů

Krabičková dieta je založena na tom, že vám specializovaná firma uvaří a připraví jídlo třeba na celý den a rozdělí jej do krabiček. Pokrmy jsou následně doručeny až k vám. Vy díky tomu získáváte zdravou a vyváženou stravu na celý den. Nemusíte nakupovat, vyvářet, pokrmy na celý den budete mít vždy připraveny.

Stačí si vybrat

Vy si jen vyberete jídelní program, tedy kolik pokrmů chcete za den přivézt. Zvolit si můžete jen jedno hlavní jídlo za den, dvě hlavní jídla za den, dvě hlavní jídla plus jedno malé či dvě hlavní jídla a tři jídla malá. Možnost libovolného nastavení jídelního programu vám nabízí program individual, kde si můžete počet jídel zvolit sami, navíc i to, v jaké dny vám budou doručovány. Je tedy jen na vás, jak si jídelní program nastavíte a kolik jídel denně chcete připravit. Pokud si zvládáte snídani a svačiny připravovat sami, budou vám stačit jen dvě hlavní jídla v krabičce.

Pestrý výběr

Jídelní program startuje vždy v pondělí a je určen na 20 pracovních dnů (kromě programu individual). Každý den si vybíráte ze 4 hlavních jídel a 3 malých, která jsou svačino-snídaňová. V bohatém jídelníčku na vás čeká okolo 70 druhů jídel. Každé pondělí se můžete těšit na nový jídelní lístek na následující týden. Vsaďte i vy na kvalitní služby v podobě krabičková dieta Liberec.