Vilcacora – dokonalý pomocník při prevenci i léčbě nemocí

Peruánským indiánům se před několika staletími povedl dokonalý objev. Našli totiž rostlinu, která pomohla nejen jim, ale také nám. Jmenuje se Vilcacora.

Když peruánští indiáni před několika staletími objevili popínavou rostlinu dnes známou pod názvem Vilcacora, byl to pro ně doslova dar z nebes. Dokázala totiž léčit choroby, které tehdejší lid sužovaly. Poradila si s žaludečními vředy, úplavicí i horečkou. Tímto objevem ale otevřeli dveře i modernímu lidstvu.

Poradí si i s nádory

Vilcacora (také zvaná una de gato, případně uncaria) je hojně využívaná k budování imunity. Vědci už dávno dokázali, že dokáže silně stimulovat imunitu, ale také účinně brzdit růst nádorů. Díky tomu se z této rostliny stal populární doplněk stravy pro onkologické pacienty.

Tím ale výčet „magických schopností“ nekončí. Vilcacora má také protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a antioxidační účinky. Hodí se tedy nejen během léčby, ale také jako skvělá prevence.

Dokonalý lék v jednom balení

Žádný lék ale nepomůže okamžitě. Aby byla Vilcacora una de gato účinná, musí být užívána delší dobu. Nejlépe v horizontu měsíců a let. Během této doby vstřebáte do těla látky, které vám pomohou s prevencí a léčbou řady nepříjemných problémů. Jde zejména o:

  • Trávení Vilcacora si poradí se zánětem tlustého střeva, žaludečními vředy, změnami bakteriální střevní flóry i zácpami.
  • Vnitřní orgány – kromě léčby a prevence vzniku nemocí trávicího systému pomáhá i s řešením problémů vnitřních orgánů. Na rostlinu una de gato se můžete spolehnout při zánětu žlučníku, cirhóze či virovému zánětu jater.
  • Oběhový systém – vhodná je také při léčbě vysokého tlaku a chorobách oběhového systému. Snižuje také riziko infarktů a zabraňuje tvorbě krevních sraženin.
  • Pohybové ústrojí – při problémech s pohybem pomůže Vilcacora. Pomáhá zmírňovat příznaky artrózy, zánětu kloubů, svalových bolestí i revmatismu.
  • Dýchací potíže – vhodný pomocník při astmatu, zánětu dutin či infekci horních cest dýchacích.