Jak příjemně zrelaxovat po sportu? Přeci ve venkovní finské sauně!

Venkovní sauny jsou hojně rozšířeny především ve Finsku a dalších severských zemí. Najdete je tam prakticky u každého většího vodního toku, řeky nebo jezera. Dnes už se s komplexy, které mají zabudované venkovní sauny, můžeme běžně setkat i v České republice. Stejně tak není problém postavit si saunu například na vlastní zahrádce. Stačí se jen obrátit na naši firmu a my už vám se vším poradíme.

Harmonie člověka a přírody

Člověk byl stvořen přírodou a měl by se podle toho chovat. Dnešní uspěchaná doba nám dává málo prostoru pro klid a relaxaci. Stále se za něčím ženeme, podceňujeme spánek a celkově zdravý životní styl, a to dává predispozice k vzniku různých civilních chorob. Víte, že lidé, kteří každý den stráví alespoň hodinu na čerstvém vzduchu, jsou zdravější a šťastnější? Proto je propojení relaxační sauny a přírody tak oblíbené.

kvalitní finské sauny

Z kabiny rovnou do jezírka

Představte si, že jste ve vyhřáté sauně, a jako ochlazovací lázeň můžete využít jezero nebo rybník, který stojí hned vedle sauny. V klidu si zaplavat a relaxovat. V zimních měsících lze dokonce využít k ochlazení sníh, což dodá saunování nový rozměr. Fantazii pro ochlazovací lázeň se meze nekladou, je však potřeba dopředu na tento prostor myslet, a už při plánování a návrhu sauny na míru musí být s vodou počítáno, v případě potřeby saunu vodnímu toku přizpůsobit.

Sauna na míru

Pokud byste rádi, by vaši zahradu zdobila jedna taková sauna, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit. Tým zkušených odborníků se znalostmi a dlouholetými zkušenostmi je připraven vám poradit a pomoci. Vyslechneme vás, navrhneme řešení, vše s vámi zkonzultujeme, saunu vyrobíme a postavíme. Sauna bude připravena k plnému provozu již v den montáže. Samozřejmostí je, že vám dáme rady do začátku ohledně provozu a údržby sauny, a budeme vám k dispozici v případě jakýchkoli problémů. Těšíme se na spolupráci s vámi.