Skvělý poskytovatel domácí zdravotní péče

Zvažujete-li možnost domácí zdravotní péče pro sebe či pro své blízké, musíte si pečlivě vybrat nějakého poskytovatele. Nevíte, podle čeho vybírat? Nevíte, na co si dát pozor a co vyžadovat?

  1. Tak za prvé musí mít vybraná agentura domácí zdravotní péče smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta. To je velmi důležité, protože, pokud domácí zdravotní péči předepíše ošetřující lékař, je plně hrazena ze zdravotního pojištění. To ale pouze za předpokladu, že vámi vybraný subjekt má s vaší zdravotní pojišťovnou smlouvu.
  2. Znáte někoho, kdo již zkušenosti s nějakým poskytovatelem má? Dejte na reference a osobní zkušenosti. Ošetřující lékař vám může také doporučit agentury, se kterými již zkušenosti má. Navíc také bude vědět, zda poskytují všechny požadované služby.
  3. Sídlo nebo pobočka agentury. Aby byla zdravotní péče efektivní, je potřeba, aby byly zdravotní sestry v určitém časovém dosahu. Optimální je, aby se k vám mohli dostavit do jedné hodiny. Zde samozřejmě záleží na stavu pacienta a závažnosti jeho onemocnění.
  4. Určitě je dobré, aby agentura byla schopná pokrýt veškeré požadované služby. Potřebujete-li i fyzioterapii nebo převoz sanitkou na kontroly a rehabilitace, je lepší poptat subjekt, který toto všechno zajišťuje.

Absolutní špičkou v oblasti domácí zdravotní péče je agentura ProCare Medical. Nejen, že poskytuje i velmi specializované služby jako je domácí umělá plicní ventilace, domácí parenterální výživa či domácí fyzioterapie. Pro své pacienty zajišťují také převozy plně vybavenou sanitkou. Na vyšetření vás nejen přepraví, ale také doprovodí, počkají a zase odvezou zpět domů. Pokud už musíte stonat, zpříjemněte si rekonvalescenci a stonejte doma. Veškeré informace včetně kontaktů, poskytovaných služeb a mnoha podrobností naleznete na webových stránkách www.procare.cz.